Pensionohet Djibril Cisse

a72b835fbcccbabe14fcb0cd6f21fe67Djibril Cisse ka njoftuar të hënën se do pensionohet nga futbolli profesional.Ish-lojtari i Francës dhe i Liverpool ishte pa skuadër që kur përfundoi ky sezon, pasi u largua nga ekipi francez Bastia.

”Trupi më thotë të ndalem, tashmë ka përfunduar gjithçka.Nuk mund të praktikoj më futboll të nivelit të lartë”, përfundoi Cisse.

Attachment

a72b835fbcccbabe14fcb0cd6f21fe67

Leave a Comment

(required)

(required)