Lallana është i knaqur me Klopp si shef!

BORDEAUX, FRANCE - Thursday, September 17, 2015: Liverpool's Adam Lallana celebrates scoring the first goal against FC Girondins de Bordeaux during the UEFA Europa League Group Stage Group B match at the Nouveau Stade de Bordeaux. (Pic by David Rawcliffe/Propaganda)

Adam Lallana është aktualisht i zënë me ekipin kombëtar Anglinë, por thote qe mesi pret të fillojë të punojë me Jurgen Klopp në fund të javës.

Lallana tha qe e kishte pa konferencë për shtyp te Kloppit në TV, dhe ishte i impresionuar me gjermanin. – Unë nuk jam më i ri, unë jam 27, dhe ka shumë lojtarë në ekip, të cilët janë më të rinj se unë. Por unë mendoj se ndeshja kundër Spurs ne fundjavën e ardhshme do të jetë një ndeshje e mirë. Më pëlqen të luaj kundër Tottenham

Leave a Comment

(required)

(required)